Czarny jak smoła, tylko księżyc ratuje przed kompletną czernią. A pełnia cudna!
Pamiętam jaka byłam zdziwiona, gdy mój ulubiony kapitan* po powrocie z pierwszej oceanicznej żeglugi, na moje pytanie „Jak jest nocą na oceanie? ” odpowiedział krótko „Ciemno”.
Tak czasem zawodzi nas wyobraźnia 😉
Drogę całkiem zalało! znaków nie widać, oświetlenia nawigacyjnego brak…
Ciemno wszędzie, pluska wszędzie,
co to do stu tysięcy wściekłych wielorybów będzie…? 😁
Ahoj!
Dziękuję za ten cudowny filmik. I nocą na horyzoncie widać , że Ziemia jest okrągła.
Czarny jak smoła, tylko księżyc ratuje przed kompletną czernią. A pełnia cudna!
Pamiętam jaka byłam zdziwiona, gdy mój ulubiony kapitan* po powrocie z pierwszej oceanicznej żeglugi, na moje pytanie „Jak jest nocą na oceanie? ” odpowiedział krótko „Ciemno”.
Tak czasem zawodzi nas wyobraźnia 😉
Jest pięknie, choć czarno.
Spokojnej żeglugi!
pieknie sie żegluje w czasie pełni!
Niesamowicie…❤️❤️❤️
Syreni śpiew słychać w tle??? 🙂
Drogę całkiem zalało! znaków nie widać, oświetlenia nawigacyjnego brak…
Ciemno wszędzie, pluska wszędzie,
co to do stu tysięcy wściekłych wielorybów będzie…? 😁
Ahoj!