Aktualności

Żegluga pasatowa nocą

Jak wygląda ocean nocą? Zobaczcie.

6 thoughts on “Żegluga pasatowa nocą

  1. AnnaG. pisze:

    Dziękuję za ten cudowny filmik. I nocą na horyzoncie widać , że Ziemia jest okrągła.

  2. BFM pisze:

    Czarny jak smoła, tylko księżyc ratuje przed kompletną czernią. A pełnia cudna!
    Pamiętam jaka byłam zdziwiona, gdy mój ulubiony kapitan* po powrocie z pierwszej oceanicznej żeglugi, na moje pytanie „Jak jest nocą na oceanie? ” odpowiedział krótko „Ciemno”.
    Tak czasem zawodzi nas wyobraźnia 😉

    Jest pięknie, choć czarno.

    Spokojnej żeglugi!

  3. Sebastian pisze:

    pieknie sie żegluje w czasie pełni!

  4. Iwa pisze:

    Niesamowicie…❤️❤️❤️

  5. Maniek pisze:

    Syreni śpiew słychać w tle??? 🙂

  6. gmih pisze:

    Drogę całkiem zalało! znaków nie widać, oświetlenia nawigacyjnego brak…
    Ciemno wszędzie, pluska wszędzie,
    co to do stu tysięcy wściekłych wielorybów będzie…? 😁
    Ahoj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *