Aktualności

Trochę niespokojnie…

…na tym Oceanie Spokojnym.

3 thoughts on “Trochę niespokojnie…

  1. BFM pisze:

    Dobrze, że tylko trochę 😉

  2. Sebastian pisze:

    niestety kamera spłaszcza fale :/

  3. gmih pisze:

    Trochę niespokojnie…?
    Fakt!
    Wszystko gra i koliduje… 😉
    Pomyślnych wiatrów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *