Kapitanie gratulacje za zamknięcie kolejnego etapu ! Oby i tutaj znalazł Pan przyjaznych sobie ludzi. Dalej może być ciężej niż dotąd tak więc proszę dobrze wypocząć.
List w butelce rzucony w okolicach Viti Levu…
Choć nie ma mnie w świecie Facebooka, myślami i ołówkiem towarzyszę Panu w każdej mili tego samotnego rejsu.
Szkicuję Pana trasę na mapie i w marzeniach, zaklinając fale i wiatr, by sprzyjały tej wspaniałej wyprawie.
Można więc zaliczyć mnie do grona obserwatorów „na dystans” – to znaczy, że ma Pan już ponad trzysta tysięcy obserwatorów… plus jeden!
Płynąc z Panem w myślach, nieustannie życzę jasnego horyzontu, niezapomnianych spotkań w portach i bezpiecznego dotarcia do celu.
Pozdrawiam
Wioletta
Kapitanie gratulacje za zamknięcie kolejnego etapu ! Oby i tutaj znalazł Pan przyjaznych sobie ludzi. Dalej może być ciężej niż dotąd tak więc proszę dobrze wypocząć.
Pozdrawiam,
Piotr F
List w butelce rzucony w okolicach Viti Levu…
Choć nie ma mnie w świecie Facebooka, myślami i ołówkiem towarzyszę Panu w każdej mili tego samotnego rejsu.
Szkicuję Pana trasę na mapie i w marzeniach, zaklinając fale i wiatr, by sprzyjały tej wspaniałej wyprawie.
Można więc zaliczyć mnie do grona obserwatorów „na dystans” – to znaczy, że ma Pan już ponad trzysta tysięcy obserwatorów… plus jeden!
Płynąc z Panem w myślach, nieustannie życzę jasnego horyzontu, niezapomnianych spotkań w portach i bezpiecznego dotarcia do celu.
Pozdrawiam
Wioletta
Meteor wygląda nadzwyczaj spokojnie 😉
Przyjaznego portu!