Aktualności

Przystanek: Fidżi

Dotarłem na Fidżi – cumuję w Marinie Vuda, na północy Viti Levu. Zostanę tu tydzień lub dwa – w zależności od zakresu koniecznych napraw.

3 thoughts on “Przystanek: Fidżi

  1. Piotr F pisze:

    Kapitanie gratulacje za zamknięcie kolejnego etapu ! Oby i tutaj znalazł Pan przyjaznych sobie ludzi. Dalej może być ciężej niż dotąd tak więc proszę dobrze wypocząć.

    Pozdrawiam,
    Piotr F

  2. Wioletta pisze:

    List w butelce rzucony w okolicach Viti Levu…
    Choć nie ma mnie w świecie Facebooka, myślami i ołówkiem towarzyszę Panu w każdej mili tego samotnego rejsu.
    Szkicuję Pana trasę na mapie i w marzeniach, zaklinając fale i wiatr, by sprzyjały tej wspaniałej wyprawie.
    Można więc zaliczyć mnie do grona obserwatorów „na dystans” – to znaczy, że ma Pan już ponad trzysta tysięcy obserwatorów… plus jeden!
    Płynąc z Panem w myślach, nieustannie życzę jasnego horyzontu, niezapomnianych spotkań w portach i bezpiecznego dotarcia do celu.
    Pozdrawiam
    Wioletta

  3. BFM pisze:

    Meteor wygląda nadzwyczaj spokojnie 😉
    Przyjaznego portu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *