Aktualności Na szczęście i pomyślność – fidżyjski zwyczaj żeglarski Posted by Kapitan 2026-05-28 On 2026-05-28 7 Na powitanie i pożegnanie Fidżijczycy przypinają do olinowania jachtu taki oto wianuszek na szczęście.
wspaniały zwyczaj….takie małe radości życia
Pięknie!
Pomyślnych wiatrów Kapitanie. Płyniemy z Panem 🙂
Tak mi się pomyślało, że może trzeba rzucić Neptunowi prezent na przychylność? Zeglarska radycja, co prawda, inna, ale może i Neptun/Posejdon przeszli na jaśniejszą stronę mocy 😉
Stopy wody pod kilem, nasz Morski Panie!
Pomyślnych wiatrów, Panie Kapitanie!
Pomyślnych wiatrów i stopy wody pod kilem Panie Kapitanie !