Aktualności

Na szczęście i pomyślność – fidżyjski zwyczaj żeglarski

Na powitanie i pożegnanie Fidżijczycy przypinają do olinowania jachtu taki oto wianuszek na szczęście.

7 thoughts on “Na szczęście i pomyślność – fidżyjski zwyczaj żeglarski

  1. Sebastian pisze:

    wspaniały zwyczaj….takie małe radości życia

  2. BFM pisze:

    Pięknie!

  3. Piotr F. pisze:

    Pomyślnych wiatrów Kapitanie. Płyniemy z Panem 🙂

  4. BFM pisze:

    Tak mi się pomyślało, że może trzeba rzucić Neptunowi prezent na przychylność? Zeglarska radycja, co prawda, inna, ale może i Neptun/Posejdon przeszli na jaśniejszą stronę mocy 😉

  5. Igor Yarema pisze:

    Stopy wody pod kilem, nasz Morski Panie!

  6. Jacek B. pisze:

    Pomyślnych wiatrów, Panie Kapitanie!

  7. Małgorzata Maszek pisze:

    Pomyślnych wiatrów i stopy wody pod kilem Panie Kapitanie !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *